OÜ SPURTFAAS on 1996. aastal Tallinnas endise EV Liha- ja Piimatööstuse Ministeeriumi spetsialiseeritud montaažijaoskonna spetsialistide loodud ettevõte, millel on liha-, piima- ja toiduainetetööstuses üle 40 aasta pikkune töökogemus.

Meie ettevõte tegeleb tehniliste torustike ja mittestandardse inventari valmistamisega (metallkonstruktsioonid, teenindusplatsid, reservuaarid ja mahutid), aga teeme ka montaažitöid koos kas osalise või täieliku komplekteerimisega Prantsusmaalt, Saksamaalt, Rootsist, Soomest ja Taanist hangitud materjalidega.

Ettevõttes on 10 töötajat, kellel on töökogemusi nii Eestis kui välismaal.

Kõik meie keevitajad on sertifitseeritud.

Kõik meie töötajad on läbinud tuleohutuse ja ohutustehnika koolituse ja neil on Soomes aktsepteeritavad sinine ja roheline kaart.

Meid usaldavad toidutöötlusettevõtted AS Balbiino, AS Kalev, AS Leibur, AS Liviko, AS Salutaguse Pärmitehas, AS Viru Õlu, Latvijas Maiznieks, OÜ Estonian Spirit, OÜ Maadlex, AS Premia Tallinna Külmhoone, OÜ Pure Line Product, TARPLANI Kaubanduse OÜ ja ehitusettevõtted AS KE INFRA, OÜ Esmar Ehitus, SCHÖTTLI Keskkonnatehnika AS, SIA GRUNDFOS Pumps Baltic Eesti filiaal.

 

!!! Uus aadress: Veetorni 9, Jüri, 75301, Rae Vald